0 0
Tento online obchod používa cookies k niektorým užitočným funkciám. Napríklad informácie o aktuálnych alebo jazykových nastaveniach uložených na Vašom počítači. Bez použitia cookies sú možnosti internetového obchodu obmedzené. Ak nesúhlasíte, kliknite sem.
Koženky na čalúnenie

Koženka je moderný, ľahko udržiavateľný materiál, ktorý ponúka širokú škálu farieb a vzorov. Moderná koženka neobsahuje chemické látky ako ftaláty alebo DMF. Skladá sa z dvoch vrstiev - z podkladovej textilnej alebo syntetickej tkaniny a z povrchovej vrstvy. Povrch je vyrobený z PU alebo PVC. Polyuretán (PU) je priedušný a teplý na dotyk, polyvinylchlorid (PVC) je zase všeobecne odolnejší a vodonepriepustný.

Upozornenie: Farebnosť koženiek závisí od nastavenia Vášho monitora a môže sa líšiť od skutočnosti.

 

Ak hľadáte konkrétnu farbu koženky, môžete použiť farebný filter:


Koženka Dolaro je už desaťročia obľúbeným základným a ekonomickým typom koženky. Vďaka svojej univerzálnosti je použiteľná pre všetky typy čalúnenia. Dolaro ponúka širokú škálu 31 farieb.
7,80 €
Koženka Karlo je obľúbeným základným typom koženky. Vďaka svojej univerzálnosti je použiteľná pre všetky typy čalúneného nábytku. Karlo ponúka škálu 17 farieb.
9,30 €
Koženka Mona Lisa je veľmi hladká, moderná, ľahko umývateľná, s nehorľavou úpravou EN 1021-2. Mona Lisa ponúka škálu 21 farieb.
10,50 €
Napoli je odolná PVC koženka s luxusným lesklým vzhľadom a zaujíímavou štruktúrou. Vďaka svojej univerzálnosti je použiteľná pre čaluníkov, výrobcov módnych doplnkov, interiérových dizajnérov. Koženka Napoli ponúka škálu 10 farieb.
11,10 €
Koženka Kare Kapitone je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku. Kare Kapitone ponúka škálu 6 farieb. Tento dizajn koženky je obľúbený u výrobcov čalúnených postelí.
11,30 €
Koženka Carpet má zaujímavý štruktúrovaný povrch a je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku. Carpet ponúka škálu 5 farieb.
11,30 €
Koženka Krokodil imituje krokodíliu kožu a je použiteľná pre všetky typy čalúnenia a dizajnérske kúsky.
11,30 €
Koženka Casco je obľúbeným ľahko umývateľným a ekonomickým typom koženky s nehorľavou úpravou EN 1021-2. Casco ponúka škálu 10 farieb.
11,30 €
Koženka Piton je imitáciou hadej kože a je vhodná pre všetky typy čalúnenia a dizajnérske kúsky.
11,30 €
Koženka Alesta má rustikálny vzhľad a je upredňostňovaná najmä pri renováciách starožitného nábytku. Alesta ponúka škálu 3 farieb.
11,30 €
Koženka Aris má viacfarebný pásikový vzor a je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku. Aris ponúka škálu 4 farieb.
11,30 €
Koženka Cotton je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku. Tento dizajn koženky je jemný na dotyk a preto preferovaný u výrobcov čalúnených postelí a sedačiek. Cotton ponúka škálu 12 farieb.
13,50 €
Koženka Eko Punto je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku. Eko Punto ponúka škálu 5 farieb. Tento dizajn koženky je obľúbený u výrobcov čalúnených postelí.
14,10 €
Koženka Royal je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku. Royal ponúka škálu 7 farieb. Tento dizajn koženky je obľúbený u výrobcov čalúnených postelí.
14,10 €
Koženka Savoy je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku. Savoy ponúka škálu 3 farieb. Tento dizajn koženky je obľúbený u výrobcov čalúnených postelí.
14,10 €
Koženka City je príjemná a teplá na dotyk vďaka PU zloženiu. Má antibakteriálne vlastnosti a je odolná voči svetlu a alkoholu. Vďaka hladkému povrchu je ľahko umývateľná a vhodná pre zdravotníctvo. City je nehorľavá (CRIB 5). City ponúka škálu 18 farieb.
19,50 €
Špeciálna koženka Spark je vhodná do zdravotníckych zariadení, fitness, kaderníckych a kozmetických salónov. Spark je nehorľavý (CRIB 5) a elastický vo všetkých smeroch a je ideálny pre zložitejšie a oblé tvary nábytku. Spark sa vyrába v škále 7 farieb.
20,10 €
Koženka Antik Arnevo je veľmi príjemná na dotyk a preferovaná pri čalúnení luxusného a historického nábytku barokového štýlu. Je kombinovaná a flockom. Antik Arnevo ponúka škálu 8 farieb.
36,00 €
Koženka Antik Barok je veľmi príjemná na dotyk a preferovaná pri čalúnení luxusného a historického nábytku barokového štýlu. Je kombinovaná s flockom. Antik Barok ponúka škálu 8 farieb.
36,00 €